Home Sezona 2014/2015 Tablica 14/15 Međužupanijska liga Vinkovci-Osijek 2013/2014

Memorijalni turnir Juroš - Grbeša

Međužupanijska liga Vinkovci-Osijek 2013/2014
1. Kolo 24-08-2013 17:30 nk BOBOTA-AGRAR 5 : 0 nk VALPOVKA
1. Kolo 24-08-2013 17:30 nk OLIMPIJA 1 : 5 nk ZRINSKI (Ju)
1. Kolo 25-08-2013 17:30 nk FEŠK 3 : 0 nk FRUŠKOGORAC
1. Kolo 25-08-2013 17:30 nk JADRAN 2 : 2 nk ČEPIN
1. Kolo 25-08-2013 17:30 nk METALAC 2 : 2 nk VRBANJA
1. Kolo 25-08-2013 17:30 nk ZRINSKI (To) 1 : 8 nk VIHOR
1. Kolo 25-08-2013 17:30 nk TORPEDO 3 : 1 nk GRAFIČAR-VODOVOD
1. Kolo 25-08-2013 17:30 nk NOSTERIJA 2 : 1 nk VUTEKS-SLOGA

2. Kolo 31-08-2013 17:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 0 : 0 nk BOBOTA-AGRAR
2. Kolo 31-08-2013 17:30 nk VUTEKS-SLOGA 2 : 1 nk OLIMPIJA
2. Kolo 31-08-2013 17:30 nk VALPOVKA 1 : 1 nk FEŠK
2. Kolo 31-08-2013 17:30 nk ZRINSKI (Ju) 1 : 0 nk JADRAN
2. Kolo 01-09-2013 17:30 nk METALAC 4 : 1 nk TORPEDO
2. Kolo 01-09-2013 17:30 nk VIHOR 3 : 0 nk NOSTERIJA
2. Kolo 01-09-2013 17:30 nk FRUŠKOGORAC 7 : 0 nk ZRINSKI (To)
2. Kolo 01-09-2013 17:30 nk VRBANJA 0 : 2 nk ČEPIN

3. Kolo 07-09-2013 17:00 nk BOBOTA-AGRAR 2 : 0 nk METALAC
3. Kolo 07-09-2013 17:00 nk OLIMPIJA 3 : 2 nk VIHOR
3. Kolo 08-09-2013 17:00 nk FEŠK 1 : 1 nk GRAFIČAR-VODOVOD
3. Kolo 08-09-2013 17:00 nk JADRAN 1 : 4 nk VUTEKS-SLOGA
3. Kolo 08-09-2013 17:00 nk ZRINSKI (To) 3 : 4 nk VALPOVKA
3. Kolo 08-09-2013 17:00 nk ČEPIN 4 : 2 nk ZRINSKI (Ju)
3. Kolo 08-09-2013 17:00 nk TORPEDO 1 : 3 nk VRBANJA
3. Kolo 08-09-2013 17:00 nk NOSTERIJA 3 : 3 nk FRUŠKOGORAC

4. Kolo 11-09-2013 17:00 nk VIHOR 4 : 3 nk JADRAN
4. Kolo 11-09-2013 17:00 nk METALAC 2 : 3 nk FEŠK
4. Kolo 11-09-2013 17:00 nk FRUŠKOGORAC 7 : 1 nk OLIMPIJA
4. Kolo 11-09-2013 17:00 nk TORPEDO 3 : 3 nk BOBOTA-AGRAR
4. Kolo 11-09-2013 17:00 nk VRBANJA 1 : 1 nk ZRINSKI (Ju)
4. Kolo 11-09-2013 17:00 nk VALPOVKA 1 : 3 nk NOSTERIJA
4. Kolo 11-09-2013 17:00 nk VUTEKS-SLOGA 2 : 2 nk ČEPIN
4. Kolo 11-09-2013 17:00 nk GRAFIČAR-VODOVOD 9 : 1 nk ZRINSKI (To)

5. Kolo 14-09-2013 16:30 nk ZRINSKI (Ju) 0 : 1 nk VUTEKS-SLOGA
5. Kolo 14-09-2013 16:30 nk BOBOTA-AGRAR 4 : 1 nk VRBANJA
5. Kolo 14-09-2013 16:30 nk OLIMPIJA 1 : 1 nk VALPOVKA
5. Kolo 15-09-2013 16:30 nk ZRINSKI (To) 3 : 2 nk METALAC
5. Kolo 15-09-2013 16:30 nk ČEPIN 1 : 0 nk VIHOR
5. Kolo 15-09-2013 16:30 nk NOSTERIJA 2 : 2 nk GRAFIČAR-VODOVOD
5. Kolo 15-09-2013 16:30 nk FEŠK 2 : 1 nk TORPEDO
5. Kolo 15-09-2013 16:30 nk JADRAN 3 : 1 nk FRUŠKOGORAC

6. Kolo 21-09-2013 16:30 nk VALPOVKA 2 : 1 nk JADRAN
6. Kolo 21-09-2013 16:30 nk BOBOTA-AGRAR 2 : 0 nk FEŠK
6. Kolo 21-09-2013 16:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 4 : 0 nk OLIMPIJA
6. Kolo 22-09-2013 16:30 nk FRUŠKOGORAC 3 : 1 nk ČEPIN
6. Kolo 22-09-2013 16:30 nk TORPEDO 5 : 1 nk ZRINSKI (To)
6. Kolo 22-09-2013 16:30 nk VRBANJA 1 : 2 nk VUTEKS-SLOGA
6. Kolo 22-09-2013 16:30 nk VIHOR 1 : 0 nk ZRINSKI (Ju)
6. Kolo 22-09-2013 16:30 nk METALAC 2 : 0 nk NOSTERIJA

7. Kolo 28-09-2013 16:00 nk ZRINSKI (Ju) 4 : 1 nk FRUŠKOGORAC
7. Kolo 28-09-2013 16:00 nk OLIMPIJA 2 : 7 nk METALAC
7. Kolo 28-09-2013 16:00 nk VUTEKS-SLOGA 1 : 0 nk VIHOR
7. Kolo 29-09-2013 16:00 nk NOSTERIJA 3 : 1 nk TORPEDO
7. Kolo 29-09-2013 16:00 nk FEŠK 0 : 0 nk VRBANJA
7. Kolo 29-09-2013 16:00 nk JADRAN 1 : 0 nk GRAFIČAR-VODOVOD
7. Kolo 29-09-2013 16:00 nk ZRINSKI (To) 1 : 8 nk BOBOTA-AGRAR
7. Kolo 29-09-2013 16:00 nk ČEPIN 4 : 0 nk VALPOVKA

8. Kolo 05-10-2013 16:00 nk VALPOVKA 0 : 3 nk ZRINSKI (Ju)
8. Kolo 05-10-2013 16:00 nk BOBOTA-AGRAR 4 : 0 nk NOSTERIJA
8. Kolo 05-10-2013 16:00 nk GRAFIČAR-VODOVOD 2 : 1 nk ČEPIN
8. Kolo 06-10-2013 16:00 nk FRUŠKOGORAC 1 : 0 nk VUTEKS-SLOGA
8. Kolo 06-10-2013 16:00 nk TORPEDO 5 : 0 nk OLIMPIJA
8. Kolo 06-10-2013 16:00 nk FEŠK 5 : 2 nk ZRINSKI (To)
8. Kolo 06-10-2013 16:00 nk VRBANJA 1 : 2 nk VIHOR
8. Kolo 06-10-2013 16:00 nk METALAC 5 : 0 nk JADRAN

9. Kolo 12-10-2013 16:00 nk ZRINSKI (Ju) 2 : 2 nk GRAFIČAR-VODOVOD
9. Kolo 12-10-2013 16:00 nk OLIMPIJA 1 : 3 nk BOBOTA-AGRAR
9. Kolo 12-10-2013 16:00 nk VUTEKS-SLOGA 5 : 1 nk VALPOVKA
9. Kolo 13-10-2013 16:00 nk NOSTERIJA 3 : 0 nk FEŠK
9. Kolo 13-10-2013 16:00 nk JADRAN 2 : 1 nk TORPEDO
9. Kolo 13-10-2013 16:00 nk VIHOR 4 : 0 nk FRUŠKOGORAC
9. Kolo 13-10-2013 16:00 nk ZRINSKI (To) 1 : 5 nk VRBANJA
9. Kolo 13-10-2013 16:00 nk ČEPIN 3 : 1 nk METALAC

10. Kolo 19-10-2013 16:00 nk VALPOVKA 1 : 1 nk VIHOR
10. Kolo 19-10-2013 16:00 nk BOBOTA-AGRAR 1 : 1 nk JADRAN
10. Kolo 19-10-2013 16:00 nk GRAFIČAR-VODOVOD 1 : 0 nk VUTEKS-SLOGA
10. Kolo 20-10-2013 16:00 nk FEŠK 5 : 0 nk OLIMPIJA
10. Kolo 20-10-2013 16:00 nk METALAC 2 : 1 nk ZRINSKI (Ju)
10. Kolo 20-10-2013 16:00 nk ZRINSKI (To) 1 : 1 nk NOSTERIJA
10. Kolo 20-10-2013 16:00 nk VRBANJA 2 : 2 nk FRUŠKOGORAC
10. Kolo 20-10-2013 16:00 nk TORPEDO 3 : 3 nk ČEPIN

11. Kolo 26-10-2013 15:30 nk OLIMPIJA 10 : 3 nk ZRINSKI (To)
11. Kolo 26-10-2013 15:30 nk VUTEKS-SLOGA 3 : 0 nk METALAC
11. Kolo 26-10-2013 15:30 nk ZRINSKI (Ju) 3 : 3 nk TORPEDO
11. Kolo 27-10-2013 14:30 nk JADRAN 4 : 1 nk FEŠK
11. Kolo 27-10-2013 14:30 nk VIHOR 1 : 0 nk GRAFIČAR-VODOVOD
11. Kolo 27-10-2013 14:30 nk ČEPIN 1 : 1 nk BOBOTA-AGRAR
11. Kolo 27-10-2013 14:30 nk FRUŠKOGORAC 2 : 0 nk VALPOVKA
11. Kolo 27-10-2013 14:30 nk NOSTERIJA 1 : 0 nk VRBANJA

12. Kolo 02-11-2013 14:30 nk BOBOTA-AGRAR 0 : 1 nk ZRINSKI (Ju)
12. Kolo 02-11-2013 14:30 nk VRBANJA 0 : 1 nk VALPOVKA
12. Kolo 02-11-2013 14:30 nk TORPEDO 3 : 1 nk VUTEKS-SLOGA
12. Kolo 02-11-2013 14:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 4 : 3 nk FRUŠKOGORAC
12. Kolo 03-11-2013 14:30 nk METALAC 1 : 0 nk VIHOR
12. Kolo 03-11-2013 14:30 nk NOSTERIJA 3 : 1 nk OLIMPIJA
12. Kolo 03-11-2013 14:30 nk FEŠK 3 : 2 nk ČEPIN
12. Kolo 03-11-2013 14:30 nk ZRINSKI (To) 0 : 4 nk JADRAN

13. Kolo 09-11-2013 14:30 nk ZRINSKI (Ju) 3 : 1 nk FEŠK
13. Kolo 09-11-2013 14:30 nk VALPOVKA 4 : 1 nk GRAFIČAR-VODOVOD
13. Kolo 09-11-2013 14:30 nk OLIMPIJA 3 : 1 nk VRBANJA
13. Kolo 09-11-2013 14:30 nk VUTEKS-SLOGA 2 : 2 nk BOBOTA-AGRAR
13. Kolo 10-11-2013 14:30 nk JADRAN 2 : 0 nk NOSTERIJA
13. Kolo 10-11-2013 14:30 nk VIHOR 2 : 2 nk TORPEDO
13. Kolo 10-11-2013 14:30 nk ČEPIN 5 : 0 nk ZRINSKI (To)
13. Kolo 10-11-2013 14:30 nk FRUŠKOGORAC 3 : 1 nk METALAC

14. Kolo 16-11-2013 14:00 nk BOBOTA-AGRAR 5 : 0 nk VIHOR
14. Kolo 16-11-2013 14:00 nk OLIMPIJA 2 : 1 nk JADRAN
14. Kolo 17-11-2013 14:00 nk VRBANJA 3 : 0 nk GRAFIČAR-VODOVOD
14. Kolo 17-11-2013 14:00 nk FEŠK 2 : 5 nk VUTEKS-SLOGA
14. Kolo 17-11-2013 14:00 nk METALAC 3 : 0 nk VALPOVKA
14. Kolo 17-11-2013 14:00 nk ZRINSKI (To) 0 : 7 nk ZRINSKI (Ju)
14. Kolo 17-11-2013 14:00 nk TORPEDO 1 : 1 nk FRUŠKOGORAC
14. Kolo 17-11-2013 14:00 nk NOSTERIJA 2 : 1 nk ČEPIN

15. Kolo 23-11-2013 14:00 nk VUTEKS-SLOGA 10 : 0 nk ZRINSKI (To)
15. Kolo 23-11-2013 14:00 nk GRAFIČAR-VODOVOD 2 : 6 nk METALAC
15. Kolo 23-11-2013 14:00 nk ZRINSKI (Ju) 8 : 0 nk NOSTERIJA
15. Kolo 23-11-2013 14:00 nk VALPOVKA 1 : 0 nk TORPEDO
15. Kolo 24-11-2013 14:00 nk JADRAN 2 : 1 nk VRBANJA
15. Kolo 24-11-2013 14:00 nk VIHOR 2 : 1 nk FEŠK
15. Kolo 24-11-2013 14:00 nk ČEPIN 1 : 1 nk OLIMPIJA
15. Kolo 24-11-2013 14:00 nk FRUŠKOGORAC 0 : 2 nk BOBOTA-AGRAR

16. Kolo 08-03-2014 15:00 nk GRAFIČAR-VODOVOD 4 : 1 nk TORPEDO
16. Kolo 08-03-2014 15:00 nk VUTEKS-SLOGA 3 : 0 nk NOSTERIJA
16. Kolo 08-03-2014 15:00 nk VALPOVKA 1 : 6 nk BOBOTA-AGRAR
16. Kolo 08-03-2014 15:00 nk ZRINSKI (Ju) 3 : 2 nk OLIMPIJA
16. Kolo 09-03-2014 15:00 nk FRUŠKOGORAC 3 : 0 nk FEŠK
16. Kolo 09-03-2014 15:00 nk ČEPIN 1 : 0 nk JADRAN
16. Kolo 09-03-2014 15:00 nk VRBANJA 1 : 0 nk METALAC
16. Kolo 09-03-2014 15:00 nk VIHOR - : - nk ZRINSKI (To)

17. Kolo 15-03-2014 15:30 nk OLIMPIJA 0 : 1 nk VUTEKS-SLOGA
17. Kolo 15-03-2014 15:30 nk BOBOTA-AGRAR 1 : 2 nk GRAFIČAR-VODOVOD
17. Kolo 16-03-2014 15:30 nk JADRAN 2 : 2 nk ZRINSKI (Ju)
17. Kolo 16-03-2014 15:30 nk FEŠK 1 : 3 nk VALPOVKA
17. Kolo 16-03-2014 15:30 nk NOSTERIJA 1 : 2 nk VIHOR
17. Kolo 16-03-2014 15:30 nk TORPEDO 2 : 1 nk METALAC
17. Kolo 16-03-2014 15:30 nk ČEPIN 3 : 0 nk VRBANJA
17. Kolo 16-03-2014 15:30 nk ZRINSKI (To) - : - nk FRUŠKOGORAC

18. Kolo 22-03-2014 15:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 1 : 0 nk FEŠK
18. Kolo 22-03-2014 15:30 nk VUTEKS-SLOGA 2 : 4 nk JADRAN
18. Kolo 22-03-2014 15:30 nk VALPOVKA - : - nk ZRINSKI (To)
18. Kolo 22-03-2014 15:30 nk ZRINSKI (Ju) 2 : 1 nk ČEPIN
18. Kolo 23-03-2014 15:30 nk METALAC 1 : 1 nk BOBOTA-AGRAR
18. Kolo 23-03-2014 15:30 nk VIHOR 3 : 0 nk OLIMPIJA
18. Kolo 23-03-2014 15:30 nk VRBANJA 1 : 3 nk TORPEDO
18. Kolo 23-03-2014 15:30 nk FRUŠKOGORAC 3 : 1 nk NOSTERIJA

19. Kolo 29-03-2014 15:30 nk OLIMPIJA 1 : 4 nk FRUŠKOGORAC
19. Kolo 29-03-2014 15:30 nk BOBOTA-AGRAR 3 : 0 nk TORPEDO
19. Kolo 29-03-2014 15:30 nk ZRINSKI (Ju) 5 : 0 nk VRBANJA
19. Kolo 30-03-2014 16:30 nk ČEPIN 3 : 0 nk VUTEKS-SLOGA
19. Kolo 30-03-2014 16:30 nk ZRINSKI (To) - : - nk GRAFIČAR-VODOVOD
19. Kolo 30-03-2014 16:30 nk JADRAN 3 : 2 nk VIHOR
19. Kolo 30-03-2014 16:30 nk FEŠK 1 : 1 nk METALAC
19. Kolo 30-03-2014 16:30 nk NOSTERIJA 2 : 0 nk VALPOVKA

20. Kolo 05-04-2014 16:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 3 : 0 nk NOSTERIJA
20. Kolo 05-04-2014 16:30 nk VUTEKS-SLOGA 1 : 1 nk ZRINSKI (Ju)
20. Kolo 05-04-2014 16:30 nk VALPOVKA 1 : 0 nk OLIMPIJA
20. Kolo 06-04-2014 16:30 nk TORPEDO 3 : 4 nk FEŠK
20. Kolo 06-04-2014 16:30 nk FRUŠKOGORAC 2 : 1 nk JADRAN
20. Kolo 06-04-2014 16:30 nk METALAC - : - nk ZRINSKI (To)
20. Kolo 06-04-2014 16:30 nk VIHOR 0 : 1 nk ČEPIN
20. Kolo 06-04-2014 16:30 nk VRBANJA 1 : 2 nk BOBOTA-AGRAR

21. Kolo 12-04-2014 16:30 nk ZRINSKI (Ju) 1 : 0 nk VIHOR
21. Kolo 12-04-2014 16:30 nk VUTEKS-SLOGA 4 : 1 nk VRBANJA
21. Kolo 12-04-2014 16:30 nk OLIMPIJA 1 : 0 nk GRAFIČAR-VODOVOD
21. Kolo 13-04-2014 16:30 nk NOSTERIJA 2 : 0 nk METALAC
21. Kolo 13-04-2014 16:30 nk ZRINSKI (To) - : - nk TORPEDO
21. Kolo 13-04-2014 16:30 nk ČEPIN 3 : 0 nk FRUŠKOGORAC
21. Kolo 13-04-2014 16:30 nk JADRAN 4 : 0 nk VALPOVKA
21. Kolo 13-04-2014 16:30 nk FEŠK 2 : 2 nk BOBOTA-AGRAR

22. Kolo 19-04-2014 16:30 nk BOBOTA-AGRAR - : - nk ZRINSKI (To)
22. Kolo 19-04-2014 16:30 nk VALPOVKA 0 : 1 nk ČEPIN
22. Kolo 19-04-2014 16:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 0 : 1 nk JADRAN
22. Kolo 20-04-2014 16:30 nk TORPEDO 0 : 4 nk NOSTERIJA
22. Kolo 20-04-2014 16:30 nk FRUŠKOGORAC 1 : 3 nk ZRINSKI (Ju)
22. Kolo 20-04-2014 16:30 nk METALAC 3 : 1 nk OLIMPIJA
22. Kolo 20-04-2014 16:30 nk VIHOR 2 : 1 nk VUTEKS-SLOGA
22. Kolo 20-04-2014 16:30 nk VRBANJA 2 : 1 nk FEŠK

23. Kolo 26-04-2014 17:00 nk VUTEKS-SLOGA 4 : 0 nk FRUŠKOGORAC
23. Kolo 26-04-2014 17:00 nk OLIMPIJA 1 : 1 nk TORPEDO
23. Kolo 26-04-2014 17:00 nk ZRINSKI (Ju) 4 : 0 nk VALPOVKA
23. Kolo 27-04-2014 17:00 nk NOSTERIJA 0 : 0 nk BOBOTA-AGRAR
23. Kolo 27-04-2014 17:00 nk ČEPIN 0 : 0 nk GRAFIČAR-VODOVOD
23. Kolo 27-04-2014 17:00 nk ZRINSKI (To) - : - nk FEŠK
23. Kolo 27-04-2014 17:00 nk VIHOR 3 : 0 nk VRBANJA
23. Kolo 27-04-2014 17:00 nk JADRAN 2 : 1 nk METALAC

24. Kolo 03-05-2014 17:00 nk GRAFIČAR-VODOVOD 3 : 1 nk ZRINSKI (Ju)
24. Kolo 03-05-2014 17:00 nk BOBOTA-AGRAR 4 : 1 nk OLIMPIJA
24. Kolo 03-05-2014 17:00 nk VALPOVKA 0 : 5 nk VUTEKS-SLOGA
24. Kolo 04-05-2014 17:00 nk FEŠK - : - nk NOSTERIJA
24. Kolo 04-05-2014 17:00 nk FRUŠKOGORAC 2 : 3 nk VIHOR
24. Kolo 04-05-2014 17:00 nk VRBANJA - : - nk ZRINSKI (To)
24. Kolo 04-05-2014 17:00 nk METALAC 1 : 0 nk ČEPIN

25. Kolo 07-05-2014 17:30 nk VIHOR 5 : 0 nk VALPOVKA
25. Kolo 07-05-2014 17:30 nk JADRAN 0 : 1 nk BOBOTA-AGRAR
25. Kolo 07-05-2014 17:30 nk VUTEKS-SLOGA 2 : 2 nk GRAFIČAR-VODOVOD
25. Kolo 07-05-2014 17:30 nk OLIMPIJA 3 : 0 nk FEŠK
25. Kolo 07-05-2014 17:30 nk ZRINSKI (Ju) 7 : 0 nk METALAC
25. Kolo 07-05-2014 17:30 nk NOSTERIJA - : - nk ZRINSKI (To)
25. Kolo 07-05-2014 17:30 nk FRUŠKOGORAC 2 : 1 nk VRBANJA
25. Kolo 07-05-2014 17:30 nk ČEPIN 4 : 1 nk TORPEDO

26. Kolo 10-05-2014 17:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 3 : 1 nk VIHOR
26. Kolo 10-05-2014 17:30 nk BOBOTA-AGRAR 1 : 1 nk ČEPIN
26. Kolo 10-05-2014 17:30 nk VALPOVKA 1 : 1 nk FRUŠKOGORAC
26. Kolo 11-05-2014 17:30 nk ZRINSKI (To) - : - nk NOSTERIJA
26. Kolo 11-05-2014 17:30 nk METALAC 0 : 3 nk VUTEKS-SLOGA
26. Kolo 11-05-2014 17:30 nk FEŠK 6 : 4 nk JADRAN
26. Kolo 11-05-2014 17:30 nk VRBANJA 1 : 1 nk NOSTERIJA
26. Kolo 11-05-2014 17:30 nk TORPEDO 0 : 3 nk ZRINSKI (Ju)

27. Kolo 17-05-2014 17:30 nk VUTEKS-SLOGA 3 : 1 nk TORPEDO
27. Kolo 17-05-2014 17:30 nk OLIMPIJA 2 : 4 nk NOSTERIJA
27. Kolo 17-05-2014 17:30 nk VALPOVKA - : - nk VRBANJA
27. Kolo 17-05-2014 17:30 nk ZRINSKI (Ju) 1 : 0 nk BOBOTA-AGRAR
27. Kolo 18-05-2014 17:30 nk FRUŠKOGORAC 3 : 4 nk GRAFIČAR-VODOVOD
27. Kolo 18-05-2014 17:30 nk ČEPIN 3 : 0 nk FEŠK
27. Kolo 18-05-2014 17:30 nk VIHOR 4 : 2 nk METALAC
27. Kolo 18-05-2014 17:30 nk JADRAN - : - nk ZRINSKI (To)

28. Kolo 24-05-2014 17:30 nk BOBOTA-AGRAR 0 : 3 nk VUTEKS-SLOGA
28. Kolo 24-05-2014 17:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 7 : 1 nk VALPOVKA
28. Kolo 25-05-2014 17:30 nk VRBANJA - : - nk OLIMPIJA
28. Kolo 25-05-2014 17:30 nk TORPEDO 2 : 1 nk VIHOR
28. Kolo 25-05-2014 17:30 nk NOSTERIJA 3 : 3 nk JADRAN
28. Kolo 25-05-2014 17:30 nk ZRINSKI (To) - : - nk ČEPIN
28. Kolo 25-05-2014 17:30 nk METALAC 4 : 4 nk FRUŠKOGORAC
28. Kolo 25-05-2014 17:30 nk FEŠK 0 : 2 nk ZRINSKI (Ju)

24. Kolo 28-05-2014 17:00 nk TORPEDO 3 : 0 nk JADRAN

29. Kolo 01-06-2014 17:30 nk GRAFIČAR-VODOVOD 5 : 2 nk VRBANJA
29. Kolo 01-06-2014 17:30 nk VUTEKS-SLOGA 3 : 1 nk FEŠK
29. Kolo 01-06-2014 17:30 nk VALPOVKA 1 : 5 nk METALAC
29. Kolo 01-06-2014 17:30 nk ZRINSKI (Ju) - : - nk ZRINSKI (To)
29. Kolo 01-06-2014 17:30 nk FRUŠKOGORAC 2 : 4 nk TORPEDO
29. Kolo 01-06-2014 17:30 nk ČEPIN 6 : 0 nk NOSTERIJA
29. Kolo 01-06-2014 17:30 nk VIHOR 3 : 2 nk BOBOTA-AGRAR
29. Kolo 01-06-2014 17:30 nk JADRAN 3 : 4 nk OLIMPIJA

30. Kolo 08-06-2014 18:00 nk VRBANJA 1 : 1 nk JADRAN
30. Kolo 08-06-2014 18:00 nk FEŠK 1 : 1 nk VIHOR
30. Kolo 08-06-2014 18:00 nk OLIMPIJA 1 : 5 nk ČEPIN
30. Kolo 08-06-2014 18:00 nk BOBOTA-AGRAR 2 : 1 nk FRUŠKOGORAC
30. Kolo 08-06-2014 18:00 nk NOSTERIJA 3 : 0 nk ZRINSKI (Ju)
30. Kolo 08-06-2014 18:00 nk TORPEDO 5 : 1 nk VALPOVKA
30. Kolo 08-06-2014 18:00 nk ZRINSKI (To) - : - nk VUTEKS-SLOGA
30. Kolo 08-06-2014 18:00 nk METALAC 1 : 5 nk GRAFIČAR-VODOVOD